Green Planet Bud Booster, 1kg

Bud Booster je skvělou volbou pro začínající pěstitele, kteří chtějí zavést do svého krmného programu kvetoucí přísadu

Bud Booster je speciální kvetoucí přísada používaná ve spojení s vaším pravidelným programem hnojení. Pomáhá podporovat kvetení a zvyšuje rostlinám metabolismus ve fázi květu.

1 187,72 989,77  bez DPH

Katalogové číslo: 628347730314 Kategorie: ,
Výrobce:GreenPlanet

Bud Booster

je speciální kvetoucí přísada používaná ve spojení s vaším pravidelnýnm programem hnojení. Pomáhá podporovat kvetení a zvyšuje rostlinám metabolismus ve fázi květu.

Hlavní výhody:

Bud Booster je naše originální prášková přísada do květů, která dodává vysoké množství fosforu (P) a draslíku (K) do vašich rostlin. Fosfor podporujetvorbu květů a zvyšuje celkové výnosy během fáze květu. Přidaný fosfor také napomůže fotosyntéze a schopnosti rostliny přijímat živin. Draslík pomáhá zlepšit kvalitu květů a škrobu vaší rostliny. Bud Booster také obsahuje přidaný bor (B) a dusík (N). Bor pomáhá rostlině transportovat cukry a rozvíjet zdravější květ. Dusík hraje hlavní roli v základních funkcích rostlin, jako je fotosyntéza,
které vedou k udržení vyšších výnosů. To vše má za následek zvýšení hmotnosti květu a celkové velikosti poskytujíci působivý výnos plodin.

Bud Booster je skvělá volba pro začínající pěstitele, kteří chtějí zavést do svého krmného programu aditivum pro květy.

 

Návod k použití:

Používejte v dávce 6 gramů na 20 litrů (1 čajová lžička na 5 galonů), když jsou pupeny formování a pokračujte s každou aplikací hnojiva během cyklu kvetení.
Přestaňte používat v posledním týdnu kvetení.

Made in Australia!

 

 

Nákupní košík
Přejít nahoru

Vaše objednávky momentálne nebudou vyřízeny, z důvodú vyprodání většiny skladových zásob.

Vzhledem k skutečnosti že jsme se stali dodavately dvou velikych provozů na produkci medicínskeho cannabis v Schneebergu a Mníchově...

Zároveň Vám oznamujeme, že zároveň stehujeme provoz do Německa.