O nás

Více než 25-leté zkušenosti v pěstování vnitřních i venkovních plodin

Jsme technologicky vyspělá, pokroková společnost s více než 25-letými zkušenostmi v pěstování vnitřních i venkovních plodin. Naším společným cílem je dosáhnout v každé nadcházející sezóně co nejvyššího výnosu.

Portfolio našich probíhajících úspěšných projektů tvoří pěstitelské provozy v zemích EU, distribuce a jsme popřední evropská pěstitelsko / environmentální společnost s vytříbeným know-how.

Věříme, že každý, včetně našich zákazníků, si zaslouží stát se nejlepším a získat z každé sklizně maximum. Proto nabízíme kompletní řešení šitá na míru každému osobně.

Pod značkou MAXIMUS se specializujeme na řízení klimatu pro vnitřní zahradnictví, zejména v konopném průmyslu a vertikálním zemědělství. Všechny vyvinuté produkty jsou vyráběny pěstiteli pro pěstitele. Poskytujeme stabilní a přesný regulátor, který zvyšuje výnos a zároveň snižuje výrobní náklady.

Pod značkou BAMBOO KING, BAMBOO PIPPES a FIXI dovážíme od pěstitelů k pěstitelům kvalitní čínské bambusové výrobky.

Jsme také distributorem EU přední kanadské společnosti v ekologické divizi Ozone Environmental Technologies a její značky UVONAIR.

 


Sídlo společnosti

HITEC GROW s.r.o.
Bajkalská 22,
821 09 Bratislava
Slovak Republic – EU

IČO: 46558535
IČ DPH: SK2023527495

Slovensko

Web:
https://www.hitecgrow.cz
E-mail: grow@hitecgrow.cz

Nákupní košík
Přejít nahoru

Vaše objednávky momentálne nebudou vyřízeny, z důvodú vyprodání většiny skladových zásob.

Vzhledem k skutečnosti že jsme se stali dodavately dvou velikych provozů na produkci medicínskeho cannabis v Schneebergu a Mníchově...

Zároveň Vám oznamujeme, že zároveň stehujeme provoz do Německa.