Athena Grow A, B

Dvouzložkové hnojivo A, B
Základní růstové hnojivo, hydropónie.

POZOR: 2-složkové hnojivo, vždy míchat A+B 1:1

1 162,32 968,60  bez DPH

Katalogové číslo: - Kategorie: ,
Výrobce:Athena

Athena Liquid Grow

Athena Grow A+B je jednoduchý a čistý přípravek pro vegetativní fázi růstu kvetoucích a plodících rostlin i pro nekvetoucí rostliny.
Pečlivě vyvážený poměr minerálů podporuje optimální vývoj rostlin včetně fotosyntézy, zdravého dýchání a silného růstu stonků a kořenů.


Vlastnosti a výhody:

 1. Optimalizováno pro růst: Athena Grow A, B obsahuje vyváženou směs makro a mikroživin, které podporují silný kořenový systém, bujný růst listů a celkový zdravý vývoj rostliny.
 2. Vysoce rozpustné: Hnojivo je snadno rozpustné ve vodě, což usnadňuje rychlou absorpci živin rostlinami a minimalizuje riziko zablokování zavlažovacích systémů.
 3. Šetrné k životnímu prostředí: Athena Grow A, B bylo formulováno s ohledem na ekologii, minimalizuje použití zbytečných chemických látek a podporuje udržitelný přístup k pěstování.
 4. Vhodné pro širokou škálu rostlin: Produkt je ideální pro různé druhy rostlin, od květin a bylin po zeleninu, což z něj činí výborný doplněk pro sortiment našeho e-shopu.
 5. Jednoduché použití: Athena Grow A, B je snadno aplikovatelné s jednoduchým návodem, což zajišťuje pohodlné používání jak pro začátečníky, tak i pro zkušené pěstitele.


Dávkování a použití:

 • Během vegetačního období přidejte 2-5 ml Grow A na galon (3,78 l) vody.
 • Během vegetačního období přidejte 2-5 ml Grow B na galon (3,78 l) vody.
 • Konkrétní doporučení a dávkovací tabulku pro aplikaci naleznete na etiketě nebo v přiložených souborech.

 

Doporučené postupy:

 • Před použitím dobře protřepejte.
 • Používejte čisté měřící přístroje – do lahvičky nic nevkládejte.
 • Pro zachování správného poměru minerálů používejte vždy stejné díly přípravků Athena Grow A a B.
 • Pravidelně monitorujte EC a upravujte jej v závislosti na plodině a fázi růstu.
 • Po smíchání všech hnojiv a přísad upravte pH na správnou úroveň.
 • Nekombinujte v nezředěné formě.
 • Skladujte uzavřené v původním obalu při teplotě od 8 °C do 29 °C.

 

Tento dvousložkový kapalný přípravek by se měl používat ve stejných množstvích během vegetačního období ke stimulaci rychlého nástupu tvorby květin, zvýšení počtu kvetoucích míst a podporu vysokých výnosů.
Receptury neobsahují sedimenty a jsou kompatibilní se všemi dávkovacími a zavlažovacími systémy včetně jemného kapání. Za určitých podmínek jsou občas patrná malá množství mikročástic, která však neovlivňují rovnováhu minerálů nebo kompatibilitu systému.

Athena Grow A, B je ideální volbou pro pěstitele, kteří chtějí zajistit optimální podmínky pro zdravý růst svých rostlin v hydroponickém systému. S touto kvalitní živinovou podporou mohou pěstitelé dosáhnout vynikajících výsledků a úspěšného pěstování.

Nákupní košík
Přejít nahoru

Vaše objednávky momentálne nebudou vyřízeny, z důvodú vyprodání většiny skladových zásob.

Vzhledem k skutečnosti že jsme se stali dodavately dvou velikych provozů na produkci medicínskeho cannabis v Schneebergu a Mníchově...

Zároveň Vám oznamujeme, že zároveň stehujeme provoz do Německa.