Maximus Vertical Tower 80

Vertikální hydroponická věž 80l

Vertikální hydroponický systém MAXIMUS Tower s 36 pozicemi pro rostliny a 80 litrovou nádobou na živiny.

LED systém není součástí balení, prodává se samostatně, sekce PRO LED.

9 380,00 7 816,67  bez DPH

Katalogové číslo: 8586024990876 Kategorie: ,
Výrobce:Maximus

Dokumenty ke stažení

Maximus Vertical Tower 80

 

Nový pěstitelský vertikální hydroponický systém MAXIMUS Tower s 36 pozicemi pro rostliny a 80 litrovou nádobou na živiny. Hydropónie je budoucnost, hlavně s profesionálními znalostmi, které jsou skloubené v tomto produktu.
Vertikální hydroponický systém MAXIMUS pro ekologické pěstování: Hydroponická věž je modulární, stohovatelný a mobilní vertikální pěstitelský ekosystém, speciálně navržený pro maximalizaci výnosu a automatizaci, produkující čerstvou sklizeň s minimálním úsilím. Výsledky jsou pokaždé bez námahy: Speciálně přizpůsobené tak, aby poskytovalo optimální kontrolované prostředí pro pěstování široké škály pěstitelských produktů ve všech prostředích a klimatických podmínkách.
Vysoce účinná úspora vody a elektřiny s MAXIMÁLNÍMI výsledky.

Vypěstujte si až o 40 % zdravější jídlo, 3x rychleji pomocí hydroponie: Hydroponická věžová zahrada pěstuje rostliny pouze s vodou a živinami. Naše hydroponické systémy MAXIMUS mohou pěstovat rostliny 3x rychleji a produkovat v průměru o 40 % vyšší výnosy. To znamená, že si budete užívat bohaté, výživné sklizně po celý rok, aniž byste museli dlouho čekat.
Věž může být vybavena (LED trubice se prodávají samostatně, nejsou v balení !!!)  pěstitelskými trubicemi MAXIMUS LED z vysoce kvalitního materiálu, který má certifikaci CE, ROHS a používá originální diody značek Samsung a Osram, vysoce účinné bílé světlo Samsung a červené světelné diody Osram jsou klíčem k neustálému zlepšování výnosu a kvality rostlin.

Maximus Vertical Tower 80

O KOLIK VÍCE MŮŽETE VYPĚSTOVAT SE SPRÁVNÝM VERTIKÁLNÍM SYSTÉMEM ZEMĚDĚLSTVÍ? Co přinese farmářům nebo domácím pěstitelům, jako jste vy, příštích 25–35 let?

– do roku 2050 budeme mít 9,8 miliardy lidí na celém světě, které musíme nakrmit
– lidé budou žít ve městech a mimo místa, kde se pěstují plodiny
– města v EU rozvíjejí bydlení pro nově příchozí, trh s komerčními prostory bude dražší, neefektivní a bude stále více konkurenceschopný

Vertikální systém MAXIMUS, police MAXIMUS a samozřejmě věže MAXIMUS…?
…pěstování na jiné úrovni. Salát, bylinky, cbd projekty, … Jejich inteligentní design využívá každý cm3 prostoru.

Objem

Objem nádoby na živiny 80 litrů

Nákupní košík
Přejít nahoru