-15%

Maximus LED Prince 645 Turbo

Pěstitelské Svítidlo Prince LED 645 Turbo / rozměr 120x120 cm

Maximus Prince LED 645 Turbo je lineární vícesvětelná tyčová svítilna, která produkuje extrémně vysoké úrovně přes hranici 1950 PPF µmol/s a velmi vysokou účinnost až 3,0 µmol/J.

Original price was: 22 190,50 Kč.Current price is: 18 862,00 Kč.15 718,33  bez DPH

Katalogové číslo: 8586024990616 Kategorie: ,
Výrobce:Maximus

Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Maximus LED Prince 645 Turbo

Vysoce kvalitní LED osvětlení pro zahradnictví a Maximus Prince LED 645 Turbo je inovován jedinečným designem, který namísto skladatelné nemotorné konstrukci používá technologii PLUG/PLAY, a díky svému průkopnickému tvaru poskytuje jedinečné pokrytí v zahradnickém průmyslu LED. PRINCE LED TURBO poskytuje největší obdélníkovou oblast pokrytí a je navržen tak, aby vytvářel nejlepší distribuci světla pro růst jakýchkoli rostlin.

Full Spectrum LED Prince 1000 - MAXIMUS - Osram Samsung LED

Inovace jsou opět jasnější než kdykoli předtím a naplněné všemi zkušenostmi do roku 2023.

 

Maximus Prince LED 645 Turbo je lineární vícesvětelná tyčová svítilna, která produkuje extrémně vysoké úrovně přes hranici 1950 PPF µmol/s a velmi vysokou účinnost až 3,0 µmol/J. PRINCE LED TURBO produkuje ultra vysoké úrovně PPFD rovnoměrně rozložené na pěstební ploše 200 cm x 170 cm, přičemž je výnos prokazatelně vyšší o 30-40% oproti tradičním HP lampám.

Naše modely tvoří o polovinu méně zbytečného tepla než HP lampy. Toto svítidlo má větší obdélníkový hřebenový design než skládací modely, s důmyslným uspořádáním lamel PLUG/PLAY, které vytváří rovnoměrné šíření světla na krátkou vzdálenost od plodiny, což umožňuje pěstitelské osvětlení z jednoho zdroje.
S pokrokem v technologii a výkonu svítidel je nyní vysoce kvalitní LED zahradnické osvětlení důvěryhodnou možností, která nabízí kultivátorům značnou návratnost investic.
LED for Growing - MAXIMUS LED -Samsung OSRAM

MAXIMUS celospektrální (FULL SPECTRUM) zahradnická LED řešení vyvažují kvalitu světla (spektra) s množstvím světla (intenzitou a trváním), čímž zabezpečují rovnoměrné rozložení světla a rovnoměrné šíření.
MAXIMUS LED jsou svítidla roku 2023 a jsou postavena s použitím vysoce kvalitních materiálů a hliníku, s použitím nejnovější generace špičkových LED čipů od SAMSUNG a OSRAM, které generují plnospektrální světelný zdroj ideální pro zeleninové a kvetoucí cykly.

Naše LED modely Vám garantují nejvyšší možné úrody, avšak při dodržení standardních pěstovacích metod, kontroly vody a klimatu, včetně obohacování pěstitelského prostředí o CO2.

Záruka je 5 let od zakoupení.

 

Maximus LED Prince 645 Turbo - LIGHT SPECTRUM
Maximus LED Prince 645 Turbo – LIGHT SPECTRUM

 

Nákupní košík
Přejít nahoru

Vaše objednávky momentálne nebudou vyřízeny, z důvodú vyprodání většiny skladových zásob.

Vzhledem k skutečnosti že jsme se stali dodavately dvou velikych provozů na produkci medicínskeho cannabis v Schneebergu a Mníchově...

Zároveň Vám oznamujeme, že zároveň stehujeme provoz do Německa.