GreenPlanet Root Builder 1l

Root Builder je široké spektrum prospěšných mikroorganismů, které podporují příjem živin rostlinami a snižují onemocnění půdy a hydroponických systémů.

Root Builder je naše inokulant pro kořenové zóny složený ze speciálně vybraných prospěšné bakterie bacil. Podporuje zdravou a aktivní kořenovou zónu vůbec fáze růstu.

630,58 525,48  bez DPH

Katalogové číslo: 628347733537 Kategorie: ,
Výrobce:GreenPlanet

Root Builder

je naš inokulant pro kořenové zóny složený ze speciálně vybraných prospěšných bakterii. Podporuje zdravou a aktivní kořenovou zónu ve fázy růstu.

Hlavní výhody:

Root Builder je formulován s extrémně aktivními prospěšnými organismy, které dodávají množství výhod pro kořenovou zónu vaší rostliny. Root Builder představuje dvě klíčové formy prospěšných bakterií pro vaše pěstební médium: Bacillus licheniformis a Bacillus subtilis. Bacillus licheniformis pomůže rozložit prvky a tak vaše rostlina může využít svou energii na další důležité funkce rostliny, jako je výroba velké, krásné květiny. Bacillus subtilis je extrémně silná prospěšná bakterie která se zaměřuje na posílení přirozené obranyschopnosti. Bude také produkovat molekuly tzv iturinů, které se zaměří na škodlivé mikroorganismy v rhizosféře a odstraní je. Společně tyto organismy fungují jako mikrobiální doplněk půdy, který zlepšuje přeměnu organických a anorganických hnojiv na formy dostupné pro rostliny pro efektivnější příjem živin. To pomáhá rostlině absorbovat základní živiny, které potřebuje pro silný růst listů během vegetační fáze a intenzivní plodnost ve fázi květu.

Přidání těchto prospěšných bakterie povedou ke zlepšení půdní struktury, udržení půdní vlhkosti a bude léčit problémy související s pH v pěstebním médiu.
Všechny tyto výhody vám zajistí že rostliny mají větší kořeny pro větší plody.

Návod k použití:

Aplikujte v množství 1,25 ml/L (5 ml/Gal) ve spojení s vaším živným roztokem.


Made in Australia!

 

 

Nákupní košík
Přejít nahoru

Vaše objednávky momentálne nebudou vyřízeny, z důvodú vyprodání většiny skladových zásob.

Vzhledem k skutečnosti že jsme se stali dodavately dvou velikych provozů na produkci medicínskeho cannabis v Schneebergu a Mníchově...

Zároveň Vám oznamujeme, že zároveň stehujeme provoz do Německa.