ONA Block, vysoce výkonný neutralizátor zápachu, 170g

ONA Block, neutralizátor zápachu je ideální pro malé plochy, jako jsou skříňky, auta, tašky, čluny. Jednoduše odstraňte víčko, propíchněte několik malých otvorů v uzávěru a vložte do požadovaného prostoru

ONA Block – malá velikost, vysoce výkonný neutralizátor zápachu v pevné formě.

240,00 200,00  bez DPH

Katalogové číslo: - Kategorie: ,
Výrobce:Ona

ONA Block

– malá velikost, vysoce výkonný neutralizátor zápachu.

ONA Block je malý, tichý pracant, pokud jde o kontrolu zápachu. Dá se umístit kamkoli a nechat ho dělat svou práci. Malý voskový blok s 32 esenciálními oleji, které se uvolňují postupně, neutralizují a ničí nežádoucí pachy ze vzduchu.
ONA Block je neutralizátor pachů ve formě vosku. Je to komplexní receptura esenciálních olejů – průmyslová síla, ale zároveň bezpečná pro domácnost a podnikání a může být použita v blízkosti lidí a domácích zvířat.
Ať už jej vložíte do tašky do gymu, šatníku, pod autosedačku nebo vedle koše na odpadky, ONA Block neutralizuje ty nejsilnější pachy bez povšimnutí.

Ideální pro malé / středně velké plochy.

ONA Block je ideální pro pachy domácích zvířat kolem košů pro psy, podnosy a toalety. Auta, čluny a obytná auta jsou také vhodná, zejména jsou-li vystavena vlhkosti nebo zatuchnutí! ONA Block uvolní své silné molekuly neutralizátoru zápachu a ochrání místo před nežádoucími pachy.

Návod k použití:

ONA Block je náš nejoblíbenější produkt pro neutralizaci zápachu pro použití v malých uzavřených prostorách. Vše, co musíte udělat, je odstranit víko a odhalit voskový blok. Protože je blok pevný, nemusíte se bát, že jej převrhnete a můžete jej nechat kdekoli, kde chcete neutralizovat pachy. Pokud potřebujete zvýšit expozici neutralizátoru zápachu ONA, můžete odstranit voskový blok z plastového pouzdra. Chcete-li ještě více zvětšit povrch, můžete nastrouhat část voskového bloku do misky.

Životnost ONA Block se bude lišit, ale bude účinný přibližně 4 týdny vzhledem k proudění vzduchu a prostředí kolem bloku. K omezení množství kontroly zápachu a prodloužení životnosti bloku lze vytvořit otvory ve víku produktu.

ONA Block jsou dostupné ve vůních:

  • Apple Crumble
  • Fresh Linen
  • Fruit Fusion
  • Lemongrass

Pouze ve velikosti 170g.
https://www.onaodourneutraliser.co.uk/

Vůně

Apple Crumble, Fresh linen, Fruit Fusion, Lemongrass

Hmotnost

170g

Nákupní košík
Přejít nahoru