GreenPlanet Rezin, 1l

Terpenový zesilovač pro zvýšení aroma a chuťového profilu kvetoucích rostlin

Rezin je aditivum, které má zvětšit velikost květů a zároveň zvýšit chuť a vůni rostliny.

Katalogové číslo: 628347733438 Kategorie: ,
Výrobce:GreenPlanet

GreenPlanet Rezin, 1l

Rezin je naše kvetoucí přísada formulovaná pro posílení přírodních procesů v kvetoucích rostlinách, které produkují chuť a vůni.
Výsledkem jsou vysoce kvalitní květy, které přicházejí v době sklizně.


Hlavní výhody:

Rezin je náš zvýrazňovač aroma a chuti, který byl vyvinut, aby výrazně zvýšil výrobu esenciálního oleje a pryskyřice z kvetoucích rostlin. Poskytuje snadno dostupný zdroj molybdenu (Mo) a vitaminu B1 pro podporu růstu rostlin. Molybden je klíčovou mikroživinou pro přeměnu dusičnanů na cenné formy dusíku a aminokyselin. Pomáhá také přeměnit anorganický fosfor do forem, které rostlina snadno přijímá. Vitamin B1 je důležitý pro zdravý vývoj kořenů a může snížit stres rostlin a zároveň podporovat základní funkce. Tyto výhody mohou zvýšit obsah esenciálního oleje a pryskyřice pro posílení účinnost terpenového profilu rostliny, který je zodpovědný za zvýšení požadované vůně a chutě. Vytvoří se zlepšený terpenoidní profil lepkavé, pryskyřičné, trichomem pokryté květy, které jsou známkou vysoce kvalitní úrody. To znamená, že na svých květinách uvidíte vizuální zlepšení, lepší výsledky při extrakci a vychutnejte si úplnější aromatický a chuťový profil. Náše receptura neobsahuje žádné regulátory růstu rostlin ani umělá barviva a barviva pro zajištění čisté receptury. Také to nebude mít vliv na PPM/EC vašeho výživového roztoku, abyste mohli i nadále využívat své další živiny v plné síle.

Rezin bude tlačit na velikost, vůně a příchutě, aby vyzdvihl ty nejlepší vlastnosti kvetoucí rostliny.

Návod k použití:

Aplikujte 2 ml/L (8 ml/Gal) během posledních dvou týdnů vegetativního cyklu rostliny pro květ. Pokračujte v nanášení při 2 ml/L (8 ml/Gal) až do doby sklizne květu.


Made in Australia!

 

 

Objem

1 l

Nákupní košík
Přejít nahoru